Aanmeldingen De Week van Mooi Schoon 2018

Naam schoolPlaatsDatum en dagdeel
Gemeente Aalten
Daltonbasisschool \'t Bastion Bredevoort dinsdag 17 april - middag
OBS De Slinger Aalten donderdag 19 april - middag
 
Gemeente Bunschoten
OSBS 't Kruisrak Bunschoten dinsdag 17 april - middag
PCB De Grondtoon Bunschoten donderdag 19 april - middag
 
Gemeente Dalfsen
CBS De Zaaier Nieuwleusen vrijdag 20 april - middag
Chr. Daltonschool A. Baron van Dedem Dalfsen vrijdag 20 april - middag
CBS De Spiegel Dalfsen vrijdag 20 april - ochtend
OBS Heidepark Lemelerveld vrijdag 20 april - ochtend
PCB De Regenboog Lemelerveld woensdag 18 april - ochtend
PCB De Regenboog Lemelerveld woensdag 18 april - ochtend
 
Gemeente Hardenberg
ds g doekesschool hardenberg Hardenberg dinsdag 17 april - middag
obs 't Spectrum Hardenberg dinsdag 17 april - middag
Casper Diemerschool Bergentheim donderdag 19 april - middag
cbs Rheezerveen Rheezerveen donderdag 19 april - middag
KBS de Kwinklslag Slagharen donderdag 19 april - middag
obs Baalder Hardenbergf maandag 16 april - middag
P.c.b.s. De Regenboog Dedemsvaart maandag 16 april - middag
Gbs De Morgenster Hardenberg maandag 16 april - ochtend
cnbs De Wegwijzer Schuinesloot vrijdag 20 april - ochtend
CNBS Windesheim Sibculo vrijdag 20 april - ochtend
kbs De Langewieke Borne vrijdag 20 april - ochtend
OBS Klimop De Krim vrijdag 20 april - ochtend
SBO De Vonder Slagharen vrijdag 20 april - ochtend
 
Gemeente Hattem
St. Cyriacus Hoonhorst woensdag 18 april - ochtend
 
Gemeente Kampen
De Mirt Kampen dinsdag 17 april - middag
VSO de Spanker Kampen dinsdag 17 april - middag
OBS Wonderwijs IJsselmuiden maandag 16 april - middag
CBS De Regenboog Wilsum vrijdag 20 april - middag
Dirk van Dijkschool Kampen vrijdag 20 april - ochtend
Enkschool Kampen woensdag 18 april - ochtend
 
Gemeente Olst-Wijhe
KBS St. Jozef Wijhe dinsdag 17 april - middag
OBS de Holsthoek Olst donderdag 19 april - middag
Willibrordschool Olst donderdag 19 april - middag
OBS De Peperhof Wijhe vrijdag 20 april - middag
OBS Tellegen WIJHE vrijdag 20 april - middag
 
Gemeente Ommen
CBS De Schakel Beerzerveld dinsdag 17 april - middag
obs De Dennenkamp Ommen donderdag 19 april - middag
Sint Willibrordusschool Vilsteren donderdag 19 april - middag
cbs Ichthus Lemele maandag 16 april - middag
Triangel Ommen maandag 16 april - middag
Sint Bernardus Ommen Ommen maandag 16 april - ochtend
Het Koloriet Ommen vrijdag 20 april - ochtend
 
Gemeente Oost Gelre
Basisschool Sint Theresia Marienvelde dinsdag 17 april - middag
St. Ludgerus Groenlo dinsdag 17 april - middag
Basisschool Antonius Lievelde donderdag 19 april - middag
Basisschool Antonius Lievelde donderdag 19 april - middag
Obs \'t Palet Groenlo donderdag 19 april - middag
Sint Jozefschool Lichtenvoorde donderdag 19 april - middag
Hamalandschool Lichtenvoorde donderdag 19 april - ochtend
Willibrordusschool Groenlo vrijdag 20 april - middag
Kath. basisschool Frans ten Bosch Lichtenvoorde vrijdag 20 april - ochtend
 
Gemeente Raalte
Esmoreit Luttenberg donderdag 19 april - middag
Sint Jozefschool Nieuw Heeten donderdag 19 april - middag
Sint Nicolaas Lierderholthuis maandag 16 april - middag
Obs De Vogelaar Raalte maandag 16 april - ochtend
KBS \'De Rietkraag\' Raalte vrijdag 20 april - middag
CBS De Gouden Emmer Heino woensdag 18 april - ochtend
 
Gemeente Selecteer een gemeente
de Buuzekaemp Belt Schutsloot vrijdag 20 april - middag
 
Gemeente Staphorst
Doornveldschool STAPHORST vrijdag 20 april - middag
Het Palet Ommen vrijdag 20 april - middag
Koning Willem-Alexanderschool Staphorst vrijdag 20 april - middag
obs de Berkenhorst Staphorst vrijdag 20 april - middag
 
Gemeente Steenwijkerland
CKC Het Kompas Vollenhove dinsdag 17 april - middag
KC Bernhard Steenwijk dinsdag 17 april - middag
Kindcentrum Johan Friso Steenwijk dinsdag 17 april - middag
St. Bernardus Oldemarkt dinsdag 17 april - middag
Kindcentrum Immanuel Steenwijkerwold donderdag 19 april - middag
Noorderschool en Zuiderbasisschool Giethoorn donderdag 19 april - middag
Samenlevingsschool Wanneperveen Wanneperveen donderdag 19 april - middag
PCBS De Wiedekieker Sint Jansklooster maandag 16 april - middag
BS De Lepelaar Scheerwolde vrijdag 20 april - middag
BS De Lepelaar Scheerwolde vrijdag 20 april - middag
Generaal v/d Boschschool Willemsoord vrijdag 20 april - middag
Noorderschool Giethoorn vrijdag 20 april - middag
Zuiderbasisschool Giethoorn vrijdag 20 april - ochtend
Kindcentrum Willem Alexander Steenwijk woensdag 18 april - middag
OBS de Voorpoort Vollenhove woensdag 18 april - middag
Kindcentrum Claus Steenwijk woensdag 18 april - ochtend
 
Gemeente Twenterand
CBS Shalom Vriezenveen dinsdag 17 april - middag
Oranjeschool Vroomshoop dinsdag 17 april - middag
CBS Nieuwoord Vroomshoop donderdag 19 april - middag
GBS Domino Den Ham donderdag 19 april - middag
CBS de Linde Vroomshoop vrijdag 20 april - middag
St. Antonius Vriezenveen vrijdag 20 april - middag
Willibrordusschool Vroomshoop vrijdag 20 april - middag
De Fontein locatie Oranjestraat Westerhaar woensdag 18 april - ochtend
Kennedyschool Vroomshoop woensdag 18 april - ochtend
SBO De Sleutel Vroomshoop woensdag 18 april - ochtend
SBO De Sleutel Vroomshoop woensdag 18 april - ochtend
 
Gemeente Urk
gbs de Vuurbaak Urk dinsdag 17 april - middag
ds. E du Marchie van Voorthuysenschool Urk dinsdag 17 april - ochtend
Dr. Maarten Lutherschool Urk maandag 16 april - ochtend
Kon. wilhelminaschool Urk woensdag 18 april - ochtend
 
Gemeente Zwartewaterland
Eben-Haezerschool Genemuiden maandag 16 april - middag
GBS Op de Hoeksteen Hasselt maandag 16 april - middag
OBS De Vogelaar Genemuiden maandag 16 april - middag
OBS Arember Zwartsluis vrijdag 20 april - middag
CBS De Driemaster Mastenbroek vrijdag 20 april - ochtend
CBS Prins Willem-Alexander Hasselt vrijdag 20 april - ochtend
 
Gemeente Zwolle
Basisschool de Kubus Zwolle dinsdag 17 april - middag
KBS De Vlieger Zwolle dinsdag 17 april - middag
KBS De Vlieger Zwolle dinsdag 17 april - middag
KC de Schatkamer Zwolle dinsdag 17 april - middag
OBS de Marshof Zwolle dinsdag 17 april - middag
obs Het Veldboeket Zwolle dinsdag 17 april - middag
Basisschool IKC de IJsselhof Zwolle dinsdag 17 april - ochtend
KBS De Vlieger 3 Zwolle dinsdag 17 april - ochtend
SBO Facet Zwolle donderdag 19 april - middag
De Duyvencamp Zwolle maandag 16 april - middag
kbs het atelier Zwolle maandag 16 april - middag
o.b.s. de Toonladder Zwolle maandag 16 april - middag
OBS De Octopus Zwolle maandag 16 april - middag
OBS de Springplank Zwolle maandag 16 april - middag
SBO Facet Zwolle maandag 16 april - middag
Test Boerdam Zwolle Selecteer een datum en dagdeel
Sbo Het Speelwerk Zwolle vrijdag 20 april - middag
CBS het Mozaïek Zwolle vrijdag 20 april - ochtend
OBS De Wieden Zwolle woensdag 18 april - middag
OBS Florens RAdewijnsschool Windesheim woensdag 18 april - ochtend