Aanmeldingen De Week van Mooi Schoon 2019

Naam schoolPlaatsDatum en dagdeel
Gemeente Aalten
Basisschool \'t Bastion Bredevoort Bredevoort dinsdag 2 april - middag
OBS De Slinger Aalten dinsdag 2 april - middag
test Test maandag 1 april - middag
CBS Groen van Prinsterer Aalten woensdag 3 april - middag
 
Gemeente Bunschoten
CBS De Grondtoon BUNSCHOTEN-SPAKENBURG dinsdag 2 april - middag
PCB De Ark Bunschoten-Spakenburg vrijdag 5 april - ochtend
OSBS Kruisrak Bunschoten woensdag 3 april - ochtend
 
Gemeente Dalfsen
A. Baron van dedemschool Dalfsen donderdag 4 april - middag
GBS de Planthof Nieuwleusen donderdag 4 april - middag
St. Cyriacusschool Hoonhorst donderdag 4 april - ochtend
De Uitleg Dalfsen maandag 1 april - middag
CBS De Zaaier Nieuwleusen maandag 1 april - ochtend
OBS Heidepark Lemelerveld vrijdag 5 april - ochtend
De Wegwijzer NIEUWLEUSEN woensdag 3 april - ochtend
Kbs de Polhaar Dalfsen woensdag 3 april - ochtend
 
Gemeente Dinkelland
Basisschool \'n Esch Tilligte woensdag 3 april - middag
 
Gemeente Hardenberg
KBS de Kwinkslag Slagharen dinsdag 2 april - middag
OBS \'t Spectrum Hardenberg dinsdag 2 april - middag
ODS Prinsese Margriet Balkbrug dinsdag 2 april - middag
ARS Hardenberg donderdag 4 april - middag
CBS De Wiekslag Bruchterveld donderdag 4 april - middag
GBS De Regenboog Marienberg donderdag 4 april - middag
Morgenster Hardenberg donderdag 4 april - middag
Ver T St En Inst V Sch Md Bijbel Schuinesloot donderdag 4 april - middag
Casper Diemerschool Bergentheim donderdag 4 april - ochtend
kbs De Langewieke Dedemsvaart maandag 1 april - ochtend
cbs De Fontein Lutten vrijdag 5 april - middag
CNBS Windesheim Sibculo vrijdag 5 april - middag
CNS Balkbrug Balkbrug vrijdag 5 april - middag
 
Gemeente Hattem
De Zaaier Hattem dinsdag 2 april - middag
Van Heemstraschool Hattem dinsdag 2 april - middag
Jan Jaspersschool HATTEM maandag 1 april - middag
O.b.s De Vlonder Hattem maandag 1 april - middag
 
Gemeente Heerde
CBS Het Talent Heerde dinsdag 2 april - middag
Ds van Maasschool Wapenveld dinsdag 2 april - middag
CBS De Parel Wapenveld maandag 1 april - middag
de IJsselvallei Veessen vrijdag 5 april - middag
 
Gemeente Kampen
De Zaaier Kamperveen dinsdag 2 april - middag
GBS De Mirt Kampen dinsdag 2 april - middag
Prisma Kampen donderdag 4 april - middag
SmdB het visnet Grafhorst Grafhorst donderdag 4 april - middag
obs Wonderwijs IJsselmuiden maandag 1 april - middag
SBO De Vonder Slagharen maandag 1 april - middag
CBS De Regenboog Wilsum vrijdag 5 april - middag
Oranjeschool ZALK vrijdag 5 april - ochtend
VSO de Spanker Kampen vrijdag 5 april - ochtend
Hervormde basisschool Ichthus IJsselmuiden woensdag 3 april - ochtend
 
Gemeente Olst-Wijhe
A.Bosschool Wesepe dinsdag 2 april - middag
KBS de Bongerd Wijhe dinsdag 2 april - middag
KBS St. Jozef Wijhe donderdag 4 april - middag
OBS De Peperhof Wijhe vrijdag 5 april - middag
Willibrordschool Olst vrijdag 5 april - ochtend
 
Gemeente Ommen
Het Koloriet Ommen donderdag 4 april - middag
obs De Dennenkamp Ommen donderdag 4 april - middag
Sint Willibrordusschool Vilsteren donderdag 4 april - middag
SBO Johan Seckel Ommen vrijdag 5 april - middag
 
Gemeente Oost Gelre
Sint Jorisschool Lichtenvoorde dinsdag 2 april - middag
Antoniusschool Lievelde donderdag 4 april - middag
Sint Jozefschool Lichtenvoorde donderdag 4 april - middag
bs Pastoor van Ars Lichtenvoorde donderdag 4 april - ochtend
SBO Ludgerusschool Lichtenvoorde Lichtenvoorde donderdag 4 april - ochtend
St. Ludgerus Groenlo vrijdag 5 april - middag
Willibrordusschool Groenlo vrijdag 5 april - middag
Willibrordusschool Groenlo vrijdag 5 april - middag
Frans ten Boschschool Lichtenvoorde vrijdag 5 april - ochtend
De Ni-je Veste Groenlo woensdag 3 april - middag
Antonius Vragender woensdag 3 april - ochtend
Hamalandschool Lichtenvoorde woensdag 3 april - ochtend
 
Gemeente Raalte
Sint Nicolaas Lierderholthuis donderdag 4 april - middag
St Jozefschool Nieuw Heeten donderdag 4 april - middag
kbs de linderte Raalte vrijdag 5 april - middag
KBS \'De Rietkraag\' Raalte vrijdag 5 april - middag
Esmoreit Luttenberg vrijdag 5 april - ochtend
Kbs De Korenbloem Raalte vrijdag 5 april - ochtend
St-Antoniusschool Marienheem vrijdag 5 april - ochtend
St-Antoniusschool Marienheem vrijdag 5 april - ochtend
De Gouden Emmer Heino woensdag 3 april - ochtend
KDBS de Dolfijn Heino woensdag 3 april - ochtend
KDBS de Dolfijn Heino woensdag 3 april - ochtend
 
Gemeente Selecteer een gemeente
test 2 Zwolle Selecteer een datum en dagdeel
n Baoken Agelo vrijdag 5 april - ochtend
 
Gemeente Staphorst
Prins Mauritsschool Staphorst donderdag 4 april - middag
Prins Mauritsschool Staphorst donderdag 4 april - middag
De Triangel Rouveen maandag 1 april - middag
Willem de Zwijgerschool Staphorst maandag 1 april - middag
Doornveldschool Staphorst vrijdag 5 april - middag
Dr. Maarten Lutherschool Punthorst vrijdag 5 april - middag
Koning Willem-Alexanderschool Staphorst vrijdag 5 april - middag
obs de berkenhorst Staphorst vrijdag 5 april - middag
 
Gemeente Steenwijkerland
Kindcentrum Johan Friso Steenwijk dinsdag 2 april - middag
Kindcentrum Immanuel Steenwijkerwold donderdag 4 april - middag
Obs de Samensprong Steenwijk donderdag 4 april - middag
De Wiedekieker Sint Jansklooster maandag 1 april - middag
OBS de Rolpaal Blokzijl maandag 1 april - middag
Eben Haezer Sint Jansklooster vrijdag 5 april - middag
Generaal v/d Boschschool Willemsoord vrijdag 5 april - middag
Kindcentrum Claus Steenwijk vrijdag 5 april - middag
BS De Lepelaar Scheerwolde vrijdag 5 april - ochtend
Kindcentrum Het Kompas Steenwijk vrijdag 5 april - ochtend
Samenlevingsschool De Lisdodde WANNEPERVEEN vrijdag 5 april - ochtend
CBS de Opstap Sint Jansklooster woensdag 3 april - ochtend
 
Gemeente Twenterand
CBS de Bron Vriezenveen Vriezenveen dinsdag 2 april - middag
GBS Domino Den Ham dinsdag 2 april - middag
Oranjeschool Vroomshoop dinsdag 2 april - middag
CBS Shalom Vriezenveen donderdag 4 april - middag
Chr. Dalton Basisschool \'De Maten\' Den Ham maandag 1 april - middag
Chr. Dalton Basisschool \'De Maten\' Den Ham maandag 1 april - middag
Chr. Dalton Basisschool \'De Maten\' Den Ham maandag 1 april - middag
Chr. Dalton Basisschool \'De Maten\' Den Ham maandag 1 april - middag
CBS Eltheto Vriezenveen vrijdag 5 april - middag
Joh. Bogermanschool Vriezenveen vrijdag 5 april - middag
obs de Blokstoeke Westerhaar - Vriezenveensewijk vrijdag 5 april - middag
Willibrordusschool Vroomshoop vrijdag 5 april - middag
De Fontein Christelijke basisschool Westerhaar woensdag 3 april - ochtend
 
Gemeente Urk
Harmpje Visserschool Urk donderdag 4 april - middag
kon. wilhelminaschool Urk donderdag 4 april - ochtend
Dr. Maarten Lutherschool Urk maandag 1 april - ochtend
 
Gemeente Zwartewaterland
obs De Vogelaar Genemuiden dinsdag 2 april - middag
Cbs De Driemaster Hasselt donderdag 4 april - middag
CBS Het Anker Hasselt donderdag 4 april - middag
de Wijngaard Zwartsluis vrijdag 5 april - middag
obs Aremberg Zwartsluis vrijdag 5 april - middag
CBS Mastenbroek Mastenbroek vrijdag 5 april - ochtend
obs de toermalijn Hasselt vrijdag 5 april - ochtend
CBS Prins Willem-Alexander Hasselt woensdag 3 april - ochtend
 
Gemeente Zwolle
Het Stroomdal Zwolle dinsdag 2 april - middag
CBS het Mozaïek ZWOLLE dinsdag 2 april - ochtend
KC het Festival Zwolle dinsdag 2 april - ochtend
Kbs De Vlieger 3 Zwolle donderdag 4 april - middag
Kbs De Vlieger 3 Zwolle donderdag 4 april - middag
Basisschool de Kubus Wijthmen donderdag 4 april - ochtend
Cbs De Driemaster Hasselt donderdag 4 april - ochtend
De Springplank Zwolle maandag 1 april - middag
o.b.s. de Toonladder Zwolle maandag 1 april - middag
CBS de Wendakker Zwolle Selecteer een datum en dagdeel
IKC IJsselhof Zwolle Selecteer een datum en dagdeel
de Ark Zwolle vrijdag 5 april - middag
De Ichthus Zwolle vrijdag 5 april - middag
OBS Florens Radwewijnsschool Windesheim vrijdag 5 april - ochtend
Koningin Emmaschool Zwolle woensdag 3 april - ochtend