Aanmeldingen De Week van Mooi Schoon 2020

Naam schoolPlaatsDatum en dagdeel
Gemeente Bunschoten
CBS De Grondtoon Bunschoten dinsdag 17 maart - middag
Chr. Basisschool De Ark Bunschoten dinsdag 17 maart - ochtend
 
Gemeente Dalfsen
CBS De Zaaier Nieuwleusen dinsdag 17 maart - middag
GBS De Uitleg Dalfsen donderdag 19 maart - middag
cbs Sjaloom Dalfsen maandag 16 maart - middag
OBS Heidepark Lemelerveld Selecteer een datum en dagdeel
De Planthof Nieuwleusen woensdag 18 maart - ochtend
St. Cyriacusschool Dalfsen woensdag 18 maart - ochtend
 
Gemeente Hardenberg
ARS Hardenberg dinsdag 17 maart - middag
ods Prinses Margriet Balkbrug dinsdag 17 maart - middag
Sbo De Vonder Slagharen dinsdag 17 maart - middag
Sbo De Vonder Slagharen dinsdag 17 maart - middag
GBS De Regenboog Marienberg donderdag 19 maart - middag
GBS De Regenboog Marienberg donderdag 19 maart - middag
GBS ds. G Doekesschool Hardenberg donderdag 19 maart - middag
Casper Diemerschool Bergentheim donderdag 19 maart - ochtend
Casper Diemerschool Bergentheim donderdag 19 maart - ochtend
Casper Diemerschool Bergentheim donderdag 19 maart - ochtend
Casper Diemerschool Bergentheim donderdag 19 maart - ochtend
Casper Diemerschool Bergentheim donderdag 19 maart - ochtend
\'T Spectrum Hardenberg maandag 16 maart - middag
GBS de Morgenster Hardenberg vrijdag 20 maart - middag
obs De Kern Hardenberg vrijdag 20 maart - middag
obs De Kern Hardenberg vrijdag 20 maart - middag
CBS de Fontein Lutten woensdag 18 maart - ochtend
CBS De Regenboog Dedemsvaart woensdag 18 maart - ochtend
CBS De Regenboog Dedemsvaart woensdag 18 maart - ochtend
Post Marrit Dedemsvaart woensdag 18 maart - ochtend
 
Gemeente Heerde
CBS De Parel Wapenveld maandag 16 maart - middag
 
Gemeente Kampen
CBS Mastenbroek CBS Mastenbroek dinsdag 17 maart - middag
Groen van Prinstererschool Kampen dinsdag 17 maart - ochtend
OJS het Scala Kampen dinsdag 17 maart - ochtend
Dr.H.Bouwmanschool Kampen donderdag 19 maart - middag
Prisma Kampen donderdag 19 maart - ochtend
De Koldewijn Schoele Kamperveen maandag 16 maart - middag
obs Wonderwijs IJsselmuiden maandag 16 maart - middag
CBS De Regenboog Wilsum vrijdag 20 maart - middag
de IJsselvallei Veessen vrijdag 20 maart - middag
OBS het Meerrijk Kampen vrijdag 20 maart - middag
Rehobothschool Kampen vrijdag 20 maart - middag
Rehobothschool Kampen vrijdag 20 maart - middag
SmdB \"Het Visnet\". Grafhorst vrijdag 20 maart - middag
SmdB \"Het Visnet\". Grafhorst vrijdag 20 maart - middag
SmdB \"Het Visnet\". Grafhorst vrijdag 20 maart - middag
VSO de Spanker Kampen vrijdag 20 maart - ochtend
VSO de Spanker Kampen vrijdag 20 maart - ochtend
VSO de Spanker Kampen vrijdag 20 maart - ochtend
VSO de Spanker Kampen vrijdag 20 maart - ochtend
VSO de Spanker Kampen vrijdag 20 maart - ochtend
VSO de Spanker Kampen vrijdag 20 maart - ochtend
VSO de Spanker Kampen vrijdag 20 maart - ochtend
Hervormde basisschool Ichthus IJsselmuiden woensdag 18 maart - ochtend
Hervormde basisschool Ichthus IJsselmuiden woensdag 18 maart - ochtend
Hervormde basisschool Ichthus IJsselmuiden woensdag 18 maart - ochtend
 
Gemeente Olst-Wijhe
KBS de Bongerd Wijhe dinsdag 17 maart - middag
Obs Tellegen Wijhe donderdag 19 maart - middag
Obs Dijkzicht Welsum maandag 16 maart - middag
kbs st Jozef Wijhe vrijdag 20 maart - middag
Obs De Peperhof Wijhe vrijdag 20 maart - middag
 
Gemeente Ommen
Obs Nieuwebrug Ommen dinsdag 17 maart - middag
Het Natuurrijk Vilsteren donderdag 19 maart - middag
De Triangel Witharen maandag 16 maart - middag
cbs Ichthus Lemele vrijdag 20 maart - ochtend
Sint Bernardus Ommen Ommen woensdag 18 maart - ochtend
 
Gemeente Oost Gelre
Canisiusschool Harreveld dinsdag 17 maart - middag
St. Ludgerus Groenlo dinsdag 17 maart - middag
De Hoeksteen Groenlo dinsdag 17 maart - ochtend
Basisschool BijEen locatie Pastoor van Ars en locatie Jozef Lichtenvoorde donderdag 19 maart - middag
RK BS Sint Theresia Mariënvelde maandag 16 maart - middag
De Hoeksteen Groenlo Selecteer een datum en dagdeel
Frans ten Boschschool Lichtenvoorde. vrijdag 20 maart - ochtend
Antoniusschool Vragender woensdag 18 maart - middag
Antoniusschool Vragender woensdag 18 maart - middag
Antoniusschool Vragender woensdag 18 maart - middag
Antoniusschool Vragender woensdag 18 maart - middag
Jorisschool Lichtenvoorde Lichtenvoorde woensdag 18 maart - middag
 
Gemeente Raalte
BS Sint Nicolaas Lierderholthuis dinsdag 17 maart - middag
KDBS de Dolfijn Heino dinsdag 17 maart - middag
de Esmoreit Luttenberg dinsdag 17 maart - ochtend
Brede school de Rietkraag Raalte donderdag 19 maart - ochtend
obs De Vogelaar Raalte maandag 16 maart - middag
Kbs De Korenbloem Raalte vrijdag 20 maart - ochtend
St Antonius Marienheem woensdag 18 maart - middag
De Gouden Emmer Heino woensdag 18 maart - ochtend
De Gouden Emmer Heino woensdag 18 maart - ochtend
De Gouden Emmer Heino woensdag 18 maart - ochtend
De Gouden Emmer Heino woensdag 18 maart - ochtend
 
Gemeente Selecteer een gemeente
De Kopakker Zwolle dinsdag 17 maart - middag
OBS de Octopus Zwolle donderdag 19 maart - middag
 
Gemeente Staphorst
CNS Staphorst dinsdag 17 maart - middag
Prins Maurisschool Staphorst donderdag 19 maart - middag
GBS De Levensboom Rouveen maandag 16 maart - middag
GBS De Levensboom Rouveen maandag 16 maart - middag
Willem de Zwijgerschool Staphorst maandag 16 maart - middag
Doornveldschool Staphorst vrijdag 20 maart - middag
Doornveldschool Staphorst vrijdag 20 maart - middag
Dr. Maarten Lutherschool Punthorst vrijdag 20 maart - middag
Koning Willem-Alexanderschool Staphorst vrijdag 20 maart - middag
o.b.s. de Berkenhorst Staphorst vrijdag 20 maart - middag
 
Gemeente Steenwijkerland
GBS De Wegwijzer Steenwijk dinsdag 17 maart - middag
\'t Ravelijn Steenwijk dinsdag 17 maart - middag
BS De Lepelaar Scheerwolde donderdag 19 maart - middag
CKC De Wiedewereld Sint Jansklooster donderdag 19 maart - middag
Don Bosco School Steenwijkerwold donderdag 19 maart - middag
Kindcentrum Immanuel Steenwijkerwold donderdag 19 maart - middag
OBS de Voorpoort Vollenhove donderdag 19 maart - ochtend
\'t Ravelijn Steenwijk donderdag 19 maart - ochtend
Kindcentrum Willem Alexander Steenwijk maandag 16 maart - middag
Kindcentrum Willem Alexander Steenwijk maandag 16 maart - middag
CBS de Opstap en de Opstap Sint Jansklooster Selecteer een datum en dagdeel
Eben Haezer Sint Jansklooster vrijdag 20 maart - middag
Kindcentrum Johan Friso Steenwijk vrijdag 20 maart - middag
Noorderschool Giethoorn vrijdag 20 maart - middag
Noorderschool Giethoorn vrijdag 20 maart - middag
Zuiderschool Giethoorn vrijdag 20 maart - middag
St. Martinusschool Vollenhove vrijdag 20 maart - ochtend
De Lisdodde Wanneperveen woensdag 18 maart - ochtend
Generaal v/d Boschschool Willemsoord woensdag 18 maart - ochtend
Generaal v/d Boschschool Willemsoord woensdag 18 maart - ochtend
 
Gemeente Twenterand
GBS Domino Den Ham dinsdag 17 maart - middag
GBS Domino Den Ham dinsdag 17 maart - middag
CBS Shalom Vriezenveen donderdag 19 maart - middag
Chr. Dalton Basisschool \'De Maten\' Den Ham donderdag 19 maart - middag
CBS Nieuwoord Vroomshoop donderdag 19 maart - ochtend
CBS Eltheto Vriezenveen vrijdag 20 maart - middag
obs de Blokstoeke Westerhaar vrijdag 20 maart - middag
Oranjeschool Vroomshoop vrijdag 20 maart - middag
Willibrordusschool Vroomshoop vrijdag 20 maart - middag
CBS de Bron Vriezenveen vrijdag 20 maart - ochtend
CBS De Pölle Vriezenveen vrijdag 20 maart - ochtend
De Fontein, Christelijke basisschool Westerhaar-Vriezenveenschewijk woensdag 18 maart - ochtend
SBO De Sleutel Vroomshoop woensdag 18 maart - ochtend
 
Gemeente Urk
Harmpje Visserschool Urk dinsdag 17 maart - middag
De Vuurbaak Urk dinsdag 17 maart - ochtend
Johannes Calvijnschool Urk dinsdag 17 maart - ochtend
Dr. Maarten Lutherschool Urk maandag 16 maart - ochtend
 
Gemeente Woudenberg
Jan Ligthartschool Woudenberg woensdag 18 maart - ochtend
 
Gemeente Zwartewaterland
johannes calvijnschool Genemuiden dinsdag 17 maart - middag
johannes calvijnschool Genemuiden dinsdag 17 maart - middag
Johannes Bogermanschool Genemuiden donderdag 19 maart - middag
Eben-Haëzerschool Genemuiden maandag 16 maart - middag
Eben-Haëzerschool Genemuiden maandag 16 maart - middag
de Wijngaard Zwartsluis vrijdag 20 maart - middag
obs Aremberg Zwartsluis vrijdag 20 maart - middag
obs de toermalijn Hasselt vrijdag 20 maart - ochtend
CBS Prins Willem-Alexander Hasselt woensdag 18 maart - ochtend
CBS Prins Willem-Alexander Hasselt woensdag 18 maart - ochtend
Kindcentrum Ichthus Genemuiden woensdag 18 maart - ochtend
 
Gemeente Zwolle
CBS de Wendakker (locatie de Kopakker) Zwolle dinsdag 17 maart - middag
IKC De IJsselhof Zwolle dinsdag 17 maart - middag
Jenaplanschool de Phoenix ZWOLLE dinsdag 17 maart - middag
IKC De IJsselhof Zwolle dinsdag 17 maart - ochtend
CBS de Morgenster Zwolle donderdag 19 maart - middag
CBS de Zuidster ZWOLLE donderdag 19 maart - middag
Obadjaschool Zwolle donderdag 19 maart - middag
De Duyvencamp Zwolle maandag 16 maart - middag
Het Speelwerk Zwolle maandag 16 maart - middag
CBS de Wendakker Zwolle maandag 16 maart - ochtend
Kindcentrum de Schatkamer Zwolle maandag 16 maart - ochtend
Mooi Schoon Zwolle maandag 16 maart - ochtend
OBS De Werkschuit Zwolle maandag 16 maart - ochtend
OKC de Marshof Zwolle Selecteer een datum en dagdeel
CBS de Ark Zwolle vrijdag 20 maart - middag
de Aquarel Zwolle vrijdag 20 maart - middag
De Kubus Wijthmen-Zwolle vrijdag 20 maart - middag
De Kubus Wijthmen-Zwolle vrijdag 20 maart - middag
Geert groteschool Zwolle vrijdag 20 maart - middag
onderwijscentrum de Twijn Zwolle vrijdag 20 maart - middag
SBO Facet Zwolle vrijdag 20 maart - middag
CBS het Mozaïek Zwolle vrijdag 20 maart - ochtend
SBO facet Zwolle woensdag 18 maart - middag
SBO facet Zwolle woensdag 18 maart - middag
SBO facet Zwolle woensdag 18 maart - middag
Marshof zwolle Zwolle woensdag 18 maart - ochtend
OBS Florens Radewijnsschool Windesheim woensdag 18 maart - ochtend
OKC de Marshof Zwolle woensdag 18 maart - ochtend